Loading...

O Firmie

O Firmie

firma oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu analityki chemicznej

MS SPEKTRUM

MS SPEKTRUM jest autoryzowanym przedstawicielem znanego lidera na rynku przyrządów analitycznych – Analytik Jena, która produkuje niezwykle precyzyjne, wydajne i łatwe w obsłudze spektrometry ICP-OES, ICP – MS oraz AAS. Producent posiada także w ofercie znakomite spektrofotometry UV-VIS, a także analizatory węgla organicznego TOC, a także AOX. W ofercie znajdziemy też urządzenia do analizy elementarnej EA, a także mineralizator mikrofalowy do przygotowania prób.

Naszym wiodącym partnerem jest także firma Bruker, która jest producentem doskonałych i zaawansowanych technologicznie spektrometrów FTIR, FT-NIR i RAMANA. W ofercie firmy BRUKER znajdują się również analizatory gazów atmosferycznych w systemach teledetekcji.

Jednym z naszym kluczowych partnerów jest znana firma Photron – producent doskonałych lamp katodowych i deuterowych.

Współpraca z renomowaną firmą SGE Analytical Science, producentem wyspecjalizowanym w akcesoriach do technik chromatograficznych (GC i HPLC) umożliwia nam zaoferowanie Państwu niewątpliwie najlepszych na świecie kolumn i strzykawek do chromatografii.

Współpracujemy z szeregiem firm produkujących akcesoria, materiały eksploatacyjne i urządzenia pomocnicze. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu wyjątkowo kompleksową i spójną ofertę z gwarancją natychmiastowych dostaw wszystkiego, co jest niezbędne do wykonania analiz chemicznych i uzyskania wiarygodnego wyniku. Oferujemy akcesoria i części zużywające się do większości przyrządów analitycznych wiodących producentów po bardzo konkurencyjnych cenach. Oferujemy m. in. fotometry płomieniowe firmy BWB, mineralizatory mikrofalowe, młynki, anemometry, praktycznie bezgłośne kompresory do AAS.

Innym przykładem naszej oferty są specjalne urządzenia myjące szkło laboratoryjne oraz sub-destylarki do otrzymywania ultra-czystych kwasów. Ta oferta jest szczególnie dostosowana do bardzo wysokich wymagań technik ICP, GF-AAS, a szczególnie ICP-MS.

Proponujemy również bardzo szeroką gamę wzorców i materiałów referencyjnych firmy SPEX, w tym zestawy wzorców/roztworów dedykowane zarówno do konkretnych metodyk jak i zastosowań instrumentalnych typu: weryfikacja kalibracji, wzorce sprawdzające (kontrolne), wzorce do testowania interferencji, ślepe próby, roztwory fortyfikujące, wzorce wewnętrzne, modyfikatory matrycy, bufory jonizacyjne, wzorce izotopowe itp.

Ambicją naszej firmy jest dostarczenie Państwu nie tylko zamówionego sprzętu. Nasi specjaliści pomogą w wyborze urządzeń i dostosują ofertę do Państwa specyficznych wymagań analitycznych. Proponujemy też grupowe bądź indywidualne szkolenia analityczne w Laboratorium Aplikacyjnym. Ułatwi to Państwu szybkie opracowanie własnych metodyk analitycznych.

Wyspecjalizowane Biuro Serwisowe pomaga w realizacji wymagań instalacyjnych, zapewnia profesjonalne szkolenia poinstalacyjne oraz rzetelną i sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Nasi serwisanci świadczą także usługi przeglądów i kwalifikacji urządzeń.

Nie zostaniecie Państwo pozostawieni sami sobie. MS SPEKTRUM zaprasza corocznie wszystkich użytkowników na kilkudniowe spotkania w formie zbliżonej do sympozjum. Wykłady, zajęcia grupowe, poznanie innych użytkowników, ich sukcesów i problemów oraz dostosowanie tematyki spotkań do problemów zgłaszanych przez Państwa – to niewątpliwie przełomowe i niespotykane podejście w relacjach Użytkownik-Firma.

MS SPEKTRUM organizuje coroczne Sympozjum w Ślesinie. Możecie tam Państwo zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami polskiej i światowej analityki chemicznej, a także indywidualnie skonsultować swoje problemy z najwybitniejszymi postaciami polskiej chemii analitycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.