Loading...

Bloki grzewcze DigiPREP firmy SCP Science

Bloki grzewcze DigiPREP

Bloki grzewcze DigiPREP firmy SCP Science

Przedstawiamy Państwu rodzinę urządzeń do mineralizacji otwartej – DigiPREP.

Bloki grzewcze DigiPREP wykonane są z grafitu pokrytego teflonem, co zapewnia odporność urządzenia na wszelkiego typu czynniki korozyjne, a tym samym zapewnia długoletnią pracę z urządzeniem.

Systemy wyposażone są w sondę temperaturową, która umożliwia kontrolę temperatury próbki, a nie płyty grzejnej (jak w przypadku tradycyjnych płyt grzejnych). Rozkład temperatury w każdym miejscu bloku grzewczego jest równomierny.

Każdy blok grzewczy wyposażony jest w kontroler temperatury. Może on być wbudowany w urządzeniu (DigiPREP MINI) lub funkcjonować jako urządzenie zewnętrzne. Kontroler posiadający cyfrowy wyświetlacz umożliwia utworzenie i zapamiętanie 12 różnych programów temperaturowych, składających się z kilku kroków. Na ekranie możliwa jest również obserwacja graficznego zapisu zmian temperatury. Urządzenia DigiPREP posiadają również zabezpieczenie przed przekroczeniem maksymalnej temperatury (180⁰C).

Urządzenia posiadają port USB umożliwiający przekazywanie danych na komputer i rejestrację szczegółowych raportów, wymaganych podczas auditu.

Dostępna jest polska wersja językowa oprogramowania (dotyczy kontrolera z cyfrowym wyświetlaczem)!

Opcją dodatkową wyposażenia bloków grzewczych, jednakże bardzo użyteczną, jest system do kontroli ilości próbki w naczyniu podczas jej odparowywania, tzw. DigiSET. Jest to ważny element zapewniający komfort pracy użytkownika.

Oferujemy Państwu szeroką gamę urządzeń DigiPREP, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni model urządzenia, spełniający Państwa wymagania. W sprzedaży dostępnych jest 7 różnych modeli bloków grzewczych, różniących się wielkością roztwarzanych próbek oraz ich ilością.

W przypadku braku miejsca pod wyciągiem w Państwa Laboratorium, możemy dostarczyć wyciąg, możliwy do instalacji na blacie. Proponujemy również pochłaniacz szkodliwych oparów kwasów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bloków grzewczych DigiPREP oraz dodatkowego wyposażenia zapewniającego poprawienie komfortu pracy w Państwa laboratorium.

DigiPREP MS240

DigiPREP LS

DigiPREP MS

DigiPREP Jr.

DigiPREP MINI