Loading...

Urządzenia do oczyszczania wody

Oczyszczanie wody

Uzdatnianie wody – urządzenia

Firma Evoqua Water Technologies jest wiodącym na świecie producentem i dostawcą urządzeń do oczyszczania/uzdatniania wody w laboratoriach.
Evoqua Water Technologies jest światowym liderem w zakresie wspierania klientów z branży laboratoryjnej i przemysłowej w celu udoskonalenia najbardziej podstawowych zasobów naturalnych na świecie: wody.
Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie innowacji, wiodącą na rynku wiedzę fachową i niezrównaną obsługę klienta. Ekonomiczne i niezawodne systemy oczyszczania zapewniają nieprzerwaną ilość i jakość wody. Przygotowujemy klientów do wymagań nowej generacji.
Oferowana przez nas jakość wody przewyższa wszystkie odpowiednie normy, w tym ASTM Type I, CLSI i ISO 3696 Type I. Może być stosowana we wszystkich typowych zastosowaniach laboratoryjnych, począwszy od AAS, poprzez rutynowe analizy, aż po krytyczne hodowle komórek i tkanek oraz zastosowania wrażliwe na pirogeny. Dla klientów przemysłowych oferujemy systemy do 10 m3/h, aby spełnić wszystkie ich potrzeby.
Evoqua obsługuje szeroki zakres laboratoriów i klientów przemysłowych w Europie i na całym świecie.
link do strony producenta: Evoqua